عمده فروشی پوشاک تهران با نام لاله

لیاقت شما بهترین‌هاست چون ارزشش را داری

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۰ تماس باما

از کجا پوشاک عمده بخریم؟

از آنجایی که پیدا کردن عمده فروشی پوشاک و تولیدی‌های پوشاک با توجه به کثرت و بزرگی بازار پوشاک کشور کاری نسبتاً سخت برای بوتیک داران و بنکداران است و پوشاک عمده یکی از مهم ترین ارکان بازار لباس و پوشاک کشور به شمار می‌رود. عمده فروشی پوشاک لاله برای شما بهترین پوشاک و لباس را فراهم کرده است.
پخش عمده پوشاک لاله از سال ۱۳۵۷ در حال ارائه خدمات فروش پوشاک عمده به بوتیک‌ها و لباس‌فروشی‌ها در سراسر کشور است. ما با تولیدکننده ها و وارد کننده‌های بزرگ کشور همکاری می‌کنیم و پکیج کاملی از انواع پوشاک زنانه و مردانه و پچگانه و لباس زیر و حوله را یکجا آماده کرده‌ایم. در طول این سال‌ها مجموعه پوشاک لاله تمام تلاش خود را کرده تا بهترین پوشاک را با بهترین قیمت در اختیار بوتیک‌ها و لباس فروشی ها در سراسر کشور قرار دهد. ما سال‌ها است که با همکاران عزیز در سراسر کشور همکاری می‌کنیم و جنس مشکلات و دعدعه‌های آن‌ها را می‌شناسیم. به همین دلیل طیف وسیعی از پوشاک را برای تامین نیاز انواع سلیقه‌ها و کلاس‌های قیمتی آماده کرده ایم تا یتوانیم نیاز همکاران را به طور کامل بر طرف کنیم.

علاوه بر کیفیت، قیمت و تنوع کالا ما ارزش‌های دیگری را هم برای همکاران خود در سراسر ایران به ارمغان می‌آوریم.  تجربه چندین ساله ما در زمینه پخش عمده پوشاک از تهران به سراسر ایران باعث تا ما در فرهنگ سازمانی خود احترام و همکاری با خریداران گرامی را سر لوحه کار خود قرار دهیم. کلیه پرسنل و همکاران ما در لاله تمام تلاش خود را می‌کنند تا نهایت همکاری را با لباس فروشی ها و بوتیک‌های سراسر ایران داشته باشند. تنها با یک تماس می‌توانید سفارش خود را ثبت یا هماهنگی‌های لازم را برای اطلاع از زمان رسید کالای جدید انجام دهید و یا حضور در محل فروشکاه، اقدام به خرید کنید. ارسال کالا به سراسر ایران به سادگی انجام خواهد شد.

چطور با پخش عمده پوشاک لاله ارتباط برقرار کنیم؟

اولین و مهم‌ترین کار برای برقراری ارتیاط با پخش پوشاک لاله این است که عدد هفت را به سامانه پیامکی ما به شماره ۱۰۰۰۵۲۵۳۴ ارسال کنید.

ارسال عدد ۷ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۵۲۵۳۴

با این کار کلیه اطلاعات تماس ما برای شما پیامک خواهد شد و علاوه بر این در صورت تمایل شما پوشاک جدیدی موجود می‌شود. به شما اطلاع رسامی خواهد شد. با این سیستم شما بدون صرف وقت و انرژی در جریان جدید ترین کالکشن‌های پوشاک قرار خواهید گرفت.

همچنین در صورت نیاز به تماس با واحد فروش پوشاک لاله شما می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۰ تماس بگیرید.

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۰ ارسال عدد ۷ به شماره ۱۰۰۰۵۲۵۳۴

عمده فروشی پوشاک تهران را دنبال کنید