پیراهن ساحلی زنانه مناسب برای تابستان ۹۹

یکی از پر رنگ ترین خاطرات من سفر به جنوب کشور و پوشیدن لباس‌های ساحلی است. با گذشت سال‌ها هر بار مد و پیراهن ساحلی زنانه‌ای که می‌دیدم تغییر می‌کرد ولی یک چیز در این بین همواره ثابت بود، هوای گرم تابستان و شرجی لب دریا نیازمند پوشیدن لباس خنک، نخی و نازک است. با توجه به وضعیت فعلی کرونا خیلی از سفرهای خارجی کنسل شده اند ولی همچنان سفرهای داخلی پا برجا هستند. پس شاید شما هم نیاز داشته باشید سری به کمد لباس‌های خود بزنید و یا چند لباس ساحلی زنانه جدید بخرید. در این متن علاوه بر بررسی ترکیب پیراهن‌های ساحلی زنانه مد ۲۰۲۰ به رنگ‌های سال نیز می‌پردازیم.

ترکیب‌های پیراهن ساحلی زنانه

  • یکی از ترکیب لباس‌هایی که هیچ گاه قدیمی نمی‌شود شلوار جین مام استایل به همراه تاپ یا پیراهن است. این ست لباس به همراه رو مانتویی ساده و خنک به شما یک استایل نیمه رسمی میدهد که تقریبا همه جا می‌توانید این استایل را حفظ کنید.
لباس ساحلی زنانه شلوار مام استایل همراه تاب
یکی از استایل های رایج برای پیراهن های ساحلی زنانه استفاده از جین و تاپ میباشد.
پیراهن ساحلی زنانه شلوار مام استایل همراه تاب
جین های مام استایل با یک رویی رسمی و تاپ تیپ رسمی و شیکی به شما میدهد که علاوه بر ساحل می‌توانیددر موقعیت های دیگر نیز این تیپ را بپوشید
مطالب مفید برای شما:  جوراب های زنانه ای که باید بشناسید
  • یکی دیگر از ترکیب‌هایی که امسال جزو ترند ها بوده است استفاده از لباس ساده زیر لباس‌های ساده بندی است، مانند تصویر زیر. اما در ایران دنبال کردن این مدل تیپ‌ها کمی سخت است، بنابرین اگر دنبال انتخاب‌های جسورانه‌ای نیستید، پیشنهاد ما برای پیراهن ساحلی زنانه استفاده از یکی از سبک‌های گروه سوم است
پیراهن زیر لباس بندی ترند لباس ۲۰۲۰ برای تابستانپیراهن زیر لباس بندی ترند لباس ۲۰۲۰ برای تابستان

  ترکیب سوم لباس‌های یک سره و بلند است. که به مدل‌های مختلف زیر تقسیم میشود. شما با ترکیب این لباس ها با مانتو یا رو مانتویی می‌توانید استایل خاص خودتان را داشته باشید.

پیراهن ماکسی بلند سفید (white out)

یک لباس ماکسی بلند کاملا سفید بهترین انتخاب برای وقت‌هایی هست که نمی‌دانید چه بپوشید! این لباس با سرافون، رومانتویی، کت جین و ست شدن با رنگ‌های مختلف برای شما هر بار استایل متفاوتی را می‌سازد. یکدستی و یک شکلی این مدل لباس ست شدن، و همچنین راحت بودن این لباس، آن را یک پوشش مناسب برای ساحلی می‌کند.

white out maxi beach dress trend 2020 لباس ساحلیپیراهن های ساحلی زنانه سفید ترند ۲۰۲۰

لباس‌های خانگی (house dress)

منظور از لباس‌های خانگی پیژامه و تاپ نیست. یک دسته از لباس‌هایی که بعد از قرن بیستم وارد دنیای مد و فشن شدند لباس‌های موسوم به house dress هستند. این لباس ها در سایز‌های قدی بلند و متوسط وجود دارند اما مهمترین ویژگی آنها راحت بودن، خنک بودن جنس پارچه و خصوصا زیبایی این لباس هاست. در صورتی که بخواهید این لباس با دستکش تور و عینک دودی یک تیپ رسمی  برای شما می‌تواند بسازد و با ترکیب این لباس ها با کلاه و عینک دودی یک تیپ اسپورت می‌توانید داشته باشید

house dress لباس های خانگی ساحلی مد تابستان ۹۹house dress ترند ساحلی ۹۹

مطالب مفید برای شما:  استایل کلاسیک چیست و مناسب چه افرادی است؟

لباس‌های بند‌دار (Rope up)

لباس‌های بند‌دار یکی دیگر از دسته‌های مورد استقبال برای تابستان و فصل گرم است. این لباس ها دو دسته هستند لباس‌هایی که با یک بند در گوشه بسته میشوند و یا لباس‌هایی که یک بند پارچه ای بر روی آن می‌آید. ترکیب این لباس ها با کفش مصری و کیف دستی‌های پارچه ای متوسط تا بزرگ و با کفش پاشنه بلند و کیف دستی‌های کوچک و متوسط دو استایل غیر رسمی و رسمی را می‌تواند برای شما بوجود آورد.

لباس ساحلی زنانه مناسب تابستان ۹۹rope up dress suitable for beach لباس ساحلی زنانه
پیراهن ساحلی زنانهپیراهن‌های ساحلی زنانه

مطالب مفید برای شما:  مانتو تابستانی ۹۹

لباس‌های ماکسی لایه لایه (Tiered to the Max)

شاید ترجمه این استایل، کلمه به کلمه ترجمه دقیق و خوبی نباشد اما منظور از این مدل لباس ها لباس‌هایی است که پارچه قسمت دامن آن بصورت لایه لایه به یک دیگر دوخته شده است این مدل لباس ها علاوه بر خنکی طرح ها و مدل‌های مختلف دارند و با یک رو مانتویی می‌تواند انتخاب خوبی بعنوان یک پیراهن ساحلی باشد.

Tiered to the Max dressپیراهن ساحلی زنانه

 

رنگ‌های ترند و مد تابستان ۹۹

برای داشتن یک پیراهن ساحلی زنانه به روز و زیبا علاوه بر انتخاب مدل مناسب لازم است که رنگ ترند و مناسب با آن نیز انتخاب کنید. شرکت پنتون از معروف ترین کمپانی‌هایی است که حرف اول و آخر را در انتخاب رنگ‌های سال میزند. بطور کلی معمولا رنگ‌های روشن و درخشان به عنوان ترند‌های رنگ در بهار و تابستان بکار میروند. اما در فشن شوی امسال از رنگ‌هایی دیگری مانند خاکستری، قهوه ای و سفید نیز استفاده شده بود. رایج ترین رنگ‌های بهاره ی ۲۰۲۰ پنتون از خانواده قرمز و آبی هستند و رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال معرفی شده است. اگر ترکیب لباس ها را به دو دسته رسمی و غیر رسمی تقسیم کنیم رنگ‌های تابستان و بهار ۲۰۲۰ که می‌توانید در تیپ ساحلی خود استفاده کنید به ترتیب زیر اند:

رنگ‌های رسمی

آبی ارتشی (Pantone 19-3923 Navy Blazer)

این رنگ شیک و راحت، یکی از رنگ‌های اصلی بکار رفته در هفته مد نیویورک است. این رنگ جذاب و خنثی، به همراه رنگ مشکی، برای افراد شیک پوش گزینه ای مناسب است.
آبی ارتشی Blue navyلباس ساحلی آبی

سفید درخشان (Pantone 11-4001 Brilliant White)

این رنگ، سفیدی تقریبا خالص و قوی است که درهفته مد نیویورک به نمایش گذاشته شد. روشن، بکر و واضح است و برای خنثی کردن رنگ‌های تیره و خنک مناسب است. در مقایسه با Blanc de Blanc (نوعی سفید با نام و کد رنگی Pantone 11-4800 Blanc de Blanc) این رنگ توجه بیشتری را جلب میکند.
سفید درخشان (Pantone 11-4001 Brilliant White)پیراهن ساحلی سفید
خاکستری (Pantone 16-3802 Ash)

خاکستری (Pantone 16-3802 Ash)

این رنگ خاکستری، رنگی خنک است؛ بنابراین برای کسانی که می خواهند از بلوز‌هایی با رنگ‌های تابستان سال ۲۰۲۰ استفاده کنند، انتخابی ساده و مناسب است. این رنگ احساس طبیعی و خاصی را نیز ایجاد می کند که با سایر خاکستری‌های متفاوت است.

چکاوک (Pantone 16-1324 Lark)

هر فصل به رنگ خاکی نیازمند است. برای بهار و تابستان ۲۰۲۰، رنگ چکاوک انتخابی جذاب است. این رنگ گرم و خنثی برای بارانی‌های بهاری مناسب است.
چکاوک (Pantone 16-1324 Lark)

رنگ‌های غیر رسمی

صورتی مرجانی (Pantone 14-1318 Coral Pink)

صورتی مرجانی از رنگ‌های صورتی اصلی است که در هفته مد به نمایش درآمد. این رنگ گرمای رنگ مرجانی که قبلا به آن اشاره کردیم را با صورتی همراه میکند تا ترکیبی ملایم و دلنشین را ارائه دهد.
صورتی مرجانی(Pantone 14-1318 Coral Pink)
تابش آفتاب (Pantone 13-0822 Sunlight)

تابش آفتاب (Pantone 13-0822 Sunlight)

این رنگ با ترکیب ظریف و ملایم، برای یک بهار دلپذیر، مناسب است. این رنگ که کمی به کرم متمایل است، به قدری خالص است که با هر رنگی ست میشود.

دارچینی (Pantone 18-1345 Cinnamon Stick)

این رنگ اشتها آور یکی از جذاب ترین رنگ‌هایی است که در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشته شد. این رنگ بیشتر به قرمز شباهت دارد تا به دارچین، اما به این قصد طراحی شده تا طعم دارچین را القا کند.
دارچینی (Pantone 18-1345 Cinnamon Stick)
آبی کلاسیک (Pantone 19-4052 Classic Blue)

آبی کلاسیک (Pantone 19-4052 Classic Blue)

آبی کلاسیک پس از نمایش در هفته مد نیویورک وهفته مد لندن، در لیست رنگ‌های منتخب بهار و تابستان ۲۰۲۰ جای گرفت. این رنگ که آبی اشباع شده است، برای لباس‌های کژوال، لباس‌های باشکوه شب و سایر لباس ها مناسب است. پانتون تا جایی پیش میرود که این رنگ را به عنوان “حضور با ارزش” مینامد. این رنگ به عنوان رنگ سال نیز انتخاب شده است.

آبی موزائیکی (Pantone 18-4528 Mosaic Blue)

این رنگ از تناژ آبی، به عنوان رنگ اصلی آسمان در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشته شد. شرکت پنتون این رنگ را رنگی رازآلود و دلپذیر که عمق احساسات را بیان میکند توصیف کرد. این رنگ در تمام حالات زیباست اما در پارچه‌های کتان بسیار زیبا ظاهر میشود.
آبی موزائیکی (Pantone 18-4528 Mosaic Blue)
کتان کم رنگ (Pantone 17-4021 Faded Denim)

کتان کم رنگ (Pantone 17-4021 Faded Denim)

این رنگ یکی از رنگ‌های منتخب پنتون از هفته مد نیویورک است. این تناژ ملایم از آبی، با جین‌های مورد علاقه شما و سایر رنگ‌های محرک و گیرای فصل، ترکیب خوبی را ایجاد میکند.

سبز آبی (Pantone 15-5718 Biscay Green)

این رنگ با یادآوری رنگ آب، رنگی زنده، نیروبخش و خنک است که به خاطر جلوه ی براقش،‌ برای رویی‌ها و سرافون‌ها انتخاب خوبی است
سبز آبی (Pantone 15-5718 Biscay Green)
چایو (Pantone 19-0323 Chive)

چایو (Pantone 19-0323 Chive)

چایو، سبزی تیره رنگ با گرمای مناسب است. به گفته پنتون، این سبز مطبوع، هارمونی از سلامت و بازسازی را نمایش میدهد. این رنگ یکی از معدود رنگ‌های تیره استفاده شده در فشن شوهای ۲۰۲۰ است.

زعفرانی (Pantone 14-1064 Saffron)

رنگ زعفرانی از رنگ‌های استفاده شده در هفته مد نیویورک است. زعفرانی بین رنگ‌های زرد و نارنجی قرار دارد. این رنگ، زنده و شاد است و یکی از بهترین ترند‌های ۲۰۲۰ است که می‌تواند برای هر فصلی از سال استفاده شود.
زعفرانی (Pantone 14-1064 Saffron)

نارنجی پوست پرتغالی (Pantone 16-1359 Orange Peel)

نارنجی پوست پرتغالی (Pantone 16-1359 Orange Peel)

در تونالیته  این رنگ به مقدار زیادی از رنگ قرمز استفاده شده است. این رنگ از رنگ نارنجی آتشین کمی سیر تر است اما مانند آن، جلوه ای شاد و پرانرژی دارد. این رنگ از درخشان ترین رنگ‌های سال ۲۰۲۰ است که در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشته شد.

قرمز اسکارلت (Pantone 18-1662 Flame Scarlet)

این رنگ به تنهایی بسیار پر انرژی است اما در مقایسه با قرمز آتشین (Fiery Red) کمی ملایم تر است. اما این موضوع از اعتماد به نفسی که این رنگ به فرد القا میکند چیزی کم نمیکند.
قرمز اسکارلت (Pantone 18-1662 Flame Scarlet)

کمپوت انگور (Pantone 18-3513 Grape Compote )

کمپوت انگور (Pantone 18-3513 Grape Compote )

کمپوت انگور نوعی بنفش تیره است که با سایر رنگ‌های بهار و تابستان سال ۲۰۲۰ ترکیب بسیار خوبی را ایجاد میکند. این رنگ ملایم در هفته مد نیویورک به نمایش گذاشته شد و با اینکه تن رنگی آن سرد محسوب میشود، با رنگ‌های دیگر فصل مانند مرجانی و زرد ملایم به زیبایی همخوانی دارد.

آخرین و مهم‌ترین نکته: هنگام خرید یک پیراهن ساحلی زنانه مهم است لباسی را انتخاب کنید که در آن احساس زیبایی و راحتی میکنید. با توجه به آب و هوا در کنار ساحل بسیار مهم است که لباس خنک و نخی باشد. پوشش تنها برای زیبایی نیست، برای احساس خوب نسبت به خود داشتن و محافظت پوست هم هست. بنابرین استایل خود را حتما با کلاه و عینک دودی مناسب تکمیل کنید تا علاوه بر زیبایی و جذابیت بیشتر از پوست و چشمان خود مراقبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *